Thomas Nyholm
Lone Christensen
Peter Nielsen

Jeres oplevelse er vores oplevelse - vores store stab af medarbejdere og instruktører søger altid at skabe den gode stemning.

GO FOR IT

Her er hele personalet, som du kan møde i SportsPark Blaavandshuk.

"Vi har passionen for at skabe de bedste oplevelser"

Peter Nielsen

peter@sportspark.dk
Adm. direktør, SportsPark Blaavandshuk Oksbøl, Blåvand, Vejers og Ho
Ledelse, salg, marketing og udvikling
 

SportsCenter

Vi tilbyder et utal af muligheder, som du kan møde i Sportsparken i Oksbøl og Blåvand. Dette kræver et alsidigt personale, som nedenstående:

Helle Dahl

Souschef, kostvejleder, instruktør
helle@sportspark.dk

Thomas Nyholm

Teamleder - service & drift, instruktør
nyholm@sportspark.dk

Inge Hansen

Administration m.m.
inge@sportspark.dk

Lone Christensen

Fitness, administration & it, instruktør
Lone@sportspark.dk

rikke melsen

Frontdisk, salg og marketing

Jan Overgaard

Personlig træner, instruktør
jan@sportspark.dk

 

Lars Sørensen

Servicemedarbejder

Sebastian Larsen

Servicemedarbejder

Carsten Clausen

Servicemedarbejder

Kirsten Graversen

Rengøring

Helle Munch

Extern bogholder
munch@sportspark.dk

Marie Lydicksen

Administration

Robin Poulsen

Livredder

Søren Didriksen

Livredder

Jonas Gadgaard

Frontdisk

Lasse Gold

Frontdisk

Nicolai Gold

Service

Christian Lerche

Livredder

Sara Lerche

Tilsyn

Emilie Moesgaard

Frontdisk

Mikkel Plauborg

Reklameudbringer

Berit H. Sørensen

Instruktør

Thomas Rathleff

Instruktør

Mette Peitersen

Instruktør

Karin Stender

Instruktør

Anita Fentz

Instruktør

Charlotte Kristensen

Instruktør

Anders Kongensberg

Instruktør

Finn Faurby

Instruktør

Jane Petersen

Instruktør

Torben Gold

Instruktør

Morten Andersen

Instruktør

Pernille Nøhr

Instruktør

Tenna Rathleff

Instruktør

Vigleik Bahr

Instruktør

Lene Mogensen

Instruktør

Anne Runge

Instruktør

Golfcenter

SportsPark Blaavandshuk Golfcenter i Ho er et stort areal i den skønneste natur. Dette kræver sit, at holde på et højt niveau og dette sørger dette personale for, at det sker.

Adam Huang

Proshop & kundebetjening
Golf@sportspark.dk

Thomas Frøik

Catering
Golf@sportspark.dk

Michael Gramvad

Chefgreenkeeper
golf@sportspark.dk

Preben Conradsen

Greenkeeper

Johs. Nielsen

Greenkeeper

Per Jull

Greenkeeper

Kenneth Nissen

Greenkeeper