Thomas Nyholm
Lone Christensen
Peter Nielsen

Jeres oplevelse er vores oplevelse - vores store stab af medarbejdere og instruktører søger altid at skabe den gode stemning.

GO FOR IT

Her er hele personalet, som du kan møde i SportsPark Blaavandshuk.

"Vi har passionen for at skabe de bedste oplevelser"

Peter Nielsen

peter@sportspark.dk
Adm. direktør, SportsPark Blaavandshuk Oksbøl, Blåvand, Vejers og Ho
Ledelse, salg, marketing og udvikling
 

SportsCenter

Vi tilbyder et utal af muligheder, som du kan møde i Sportsparken i Oksbøl og Blåvand. Dette kræver et alsidigt personale, som nedenstående:

Helle Dahl

Souschef, kostvejleder, instruktør
helle@sportspark.dk

Thomas Nyholm

Teamleder - service & drift, instruktør
nyholm@sportspark.dk

Inge Hansen

Administration m.m.
inge@sportspark.dk

Lone Christensen

Fitness, administration & it, instruktør
Lone@sportspark.dk

rikke melsen

Frontdisk, salg og marketing
​rm@sportspark.dk

 

 

Jan Overgaard

Personlig træner, instruktør
jan@sportspark.dk

 

Lars Sørensen

Servicemedarbejder

Sebastian Larsen

Servicemedarbejder

Stefanie Howlett

Eventkoordinator elev

Carsten Clausen

Servicemedarbejder

Tage Pedersen

Servicemedarbejder

Hans Michael Pedersen

Servicemedarbejder

Bent Hillebrandt

Servicemedarbejder

Henriette Nielsen

Servicemedarbejder

Kirsten Graversen

Rengøring

Marie Lydicksen

Administration

Gunnar Plauborg

Service

Karen Marie Plauborg

Service

Robin Poulsen

Livredder

Jonas Gadgaard

Ungarbejder

Lasse Gold

Livredder

Nicolai Gold

Ungarbejder

Søren Didriksen

Livredder

Sara Lerche

Ungarbejder

Valdemar Mortensen

Ungarbejder

Frederikke Becker

Ungarbejder

William Irming

Ungarbejder

Thomas Rathleff

Instruktør

Mette Peitersen

Instruktør

Connie Vagtborg Tonnesen

Instruktør

Karin Stender

Instruktør

Anders Kongensberg

Instruktør

Jane Pedersen

Instruktør

Nelli Arnth

Instruktør

Torben Gold

Løbeinstruktør

Tove Hansen

Løbeinstruktør

Michael Buskbjerg

Løbeinstruktør

Niels Buchhave

Løbeinstruktør

Morten Becker

Løbeinstruktør

Pernille Nøhr

Løbeinstruktør

Vigleik Bahr

Løbeinstruktør

Lene Mogensen

Instruktør

Linda B. Nyholm

Instruktør

Jan Rene Nielsen

Instruktør

Gitte Djurhuus

Instruktør

Golfcenter

SportsPark Blaavandshuk Golfcenter i Ho er et stort areal i den skønneste natur. Dette kræver sit, at holde på et højt niveau og dette sørger dette personale for, at det sker.

Adam Huang

Proshop & kundebetjening
Golf@sportspark.dk

Thomas Frøik

Catering
Golf@sportspark.dk

Michael Gramvad

Chefgreenkeeper
golf@sportspark.dk

Preben Conradsen

Greenkeeper

Johs. Nielsen

Greenkeeper

Kenneth Nissen

Greenkeeper